🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Compass Patch Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38.5cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369198 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Compass Patch Polo Shirt Grey Size S—
$79.93
$27.98More Images







Men's Compass Patch Polo Shirt Grey Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38.5cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369198 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38.5cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369198 |
























