
Men's Corduroy Embroidered Logo Shorts Cream Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Cream |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 26cm |
| SKU | 324049 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images





Men's Corduroy Embroidered Logo Shorts Cream Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Cream |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 26cm |
| SKU | 324049 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Cream |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 26cm |
| SKU | 324049 |




















