
Men's Couture 1947 Embroidered Jacket Beige Size IT 52 / XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 355635 |
Original: $566.19
-65%$566.19
$198.17More Images










Men's Couture 1947 Embroidered Jacket Beige Size IT 52 / XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 355635 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 355635 |




















