🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Couture Cashmere Jumper Blue Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348282 |
$592.84
Men's Couture Cashmere Jumper Blue Size L—
$592.84
More Images








Men's Couture Cashmere Jumper Blue Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348282 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348282 |




















