
Men's Crown Embroidered Logo Jumper Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362395 |
Original: $79.93
-65%$79.93
$27.98More Images







Men's Crown Embroidered Logo Jumper Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362395 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 362395 |
























