đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Crystal Monogram Backpack Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 48.5cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369414 |
$233.14
Original: $666.11
-65%Men's Crystal Monogram Backpack Brown—
$666.11
$233.14More Images








Men's Crystal Monogram Backpack Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 48.5cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369414 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 48.5cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369414 |
























