🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Fw21 Long Sleeve Shirt Charcoal Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369877 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Men's Damier Fw21 Long Sleeve Shirt Charcoal Size L—
$466.28
$163.20More Images












Men's Damier Fw21 Long Sleeve Shirt Charcoal Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369877 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369877 |
























