🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite Boys Age 6 Reversible Gilet Black Size XXS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Age 6 boys |
| SKU | 356410 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Damier Graphite Boys Age 6 Reversible Gilet Black Size XXS—
$326.39
$114.24More Images












Men's Damier Graphite Boys Age 6 Reversible Gilet Black Size XXS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Age 6 boys |
| SKU | 356410 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Age 6 boys |
| SKU | 356410 |
























