🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite Brazza Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear and cracking to the leather. Please see images. |
| SKU | 350568 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Damier Graphite Brazza Wallet Black—
$66.61
$23.31More Images






Men's Damier Graphite Brazza Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear and cracking to the leather. Please see images. |
| SKU | 350568 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear and cracking to the leather. Please see images. |
| SKU | 350568 |
























