🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Graphite District Pm Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Holes to the lining and wear and cracking to the leather. |
| SKU | 352979 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Men's Damier Graphite District Pm Messenger Bag Black—
$219.82
$76.94More Images











Men's Damier Graphite District Pm Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Holes to the lining and wear and cracking to the leather. |
| SKU | 352979 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Holes to the lining and wear and cracking to the leather. |
| SKU | 352979 |
























