🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Infiniti Leather Michael Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 43cm |
| Width | 28.5cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 352936 |
$342.71
Original: $979.18
-65%Men's Damier Infiniti Leather Michael Backpack Black—
$979.18
$342.71More Images











Men's Damier Infiniti Leather Michael Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 43cm |
| Width | 28.5cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 352936 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 43cm |
| Width | 28.5cm |
| Depth | 12.5cm |
| SKU | 352936 |
























