🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Damier Signature Zip-Through Jumper Navy Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 364441 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Men's Damier Signature Zip-Through Jumper Navy Size S—
$466.28
$163.20More Images







Men's Damier Signature Zip-Through Jumper Navy Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 364441 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 364441 |
























