
Men's Dior Et Moi Jumper Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 366338 |
Original: $373.02
-65%$373.02
$130.56More Images







Men's Dior Et Moi Jumper Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 366338 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 366338 |




















