🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Logo Patch T-Shirt Red Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 369450 |
$86.59
Men's Distressed Logo Patch T-Shirt Red Size S—
$86.59
More Images







Men's Distressed Logo Patch T-Shirt Red Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 369450 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 369450 |
























