
Men's Distressed Logo Pocket Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 83cm |
| Comments | Item has been slightly tailored, please see to measurements. |
| SKU | 351251 |
Original: $106.58
-65%$106.58
$37.30More Images







Men's Distressed Logo Pocket Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 83cm |
| Comments | Item has been slightly tailored, please see to measurements. |
| SKU | 351251 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 83cm |
| Comments | Item has been slightly tailored, please see to measurements. |
| SKU | 351251 |
























