🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Black Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369574 |
$44.30
Original: $126.56
-65%Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Black Size XXL—
$126.56
$44.30More Images







Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Black Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369574 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369574 |
























