🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Few small pin holes, please see last images. |
| SKU | 360588 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Distressed Logo Print T-Shirt Black Size M—
$93.26
$32.64More Images









Men's Distressed Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Few small pin holes, please see last images. |
| SKU | 360588 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Few small pin holes, please see last images. |
| SKU | 360588 |
























