🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Logo Top Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350133 |
$153.21
Men's Distressed Logo Top Black Size M—
$153.21
More Images







Men's Distressed Logo Top Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350133 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 350133 |
























