🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Elady Pouch White
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 369139 |
$123.56
Original: $353.04
-65%Men's Elady Pouch White—
$353.04
$123.56More Images






Men's Elady Pouch White
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 369139 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 369139 |
























