🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embossed Logo Pocket Overcoat Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 354478 |
$144.55
Original: $412.99
-65%Men's Embossed Logo Pocket Overcoat Jacket Navy Size IT 48 / M—
$412.99
$144.55More Images










Men's Embossed Logo Pocket Overcoat Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 354478 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 354478 |
























