🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embossed Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 333018 |
$20.98
Original: $59.95
-65%Men's Embossed Logo Polo Shirt White Size M—
$59.95
$20.98More Images









Men's Embossed Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 333018 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 333018 |























