🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Men's Embroidered Cd Icon T-Shirt Blue Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 341201 |
$199.83
Men's Embroidered Cd Icon T-Shirt Blue Size L—
$199.83
More Images
Men's Embroidered Cd Icon T-Shirt Blue Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 341201 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 341201 |




















