🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Damier Logo Polo Shirt White Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361616 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Embroidered Damier Logo Polo Shirt White Size S—
$233.14
$81.60More Images







Men's Embroidered Damier Logo Polo Shirt White Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361616 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361616 |
























