🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Collar Check Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Tag Size 38 |
| SKU | 360353 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Embroidered Logo Collar Check Long Sleeve Shirt Navy Size S—
$93.26
$32.64More Images














Men's Embroidered Logo Collar Check Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Tag Size 38 |
| SKU | 360353 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Tag Size 38 |
| SKU | 360353 |
























