🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Distressed T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360409 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Embroidered Logo Distressed T-Shirt Black Size M—
$106.58
$37.30More Images







Men's Embroidered Logo Distressed T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360409 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360409 |
























