🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 361610 |
$93.26
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 48 / UK M—
$93.26
More Images








Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 361610 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 361610 |
























