🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Pocket Long Sleeve Shirt Navy Size IT 46 / UK S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346044 |
$452.95
Men's Embroidered Logo Pocket Long Sleeve Shirt Navy Size IT 46 / UK S—
$452.95
More Images







Men's Embroidered Logo Pocket Long Sleeve Shirt Navy Size IT 46 / UK S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346044 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346044 |




















