🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 370328 |
$113.24
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size XXL—
$113.24
More Images











Men's Embroidered Logo Polo Shirt Black Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 370328 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 370328 |
























