🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 344938 |
$73.27
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size L—
$73.27
More Images







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 344938 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 344938 |
























