🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size S
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333014 |
$16.32
Original: $46.63
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size S—
$46.63
$16.32More Images








Men's Embroidered Logo Polo Shirt Burgundy Size S
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333014 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333014 |























