🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size XS
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366972 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size XS—
$99.92
$34.97More Images








Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size XS
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366972 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366972 |
























