🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo Shell Down Jacket Khaki Size IT 46 / S
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Embroidered Logo Shell Down Jacket Khaki Size IT 46 / S—
$133.22
$46.63More Images











Men's Embroidered Logo Shell Down Jacket Khaki Size IT 46 / S
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |






















