🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lens Down Jacket Red Size IT 44 / XS
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Lens Down Jacket Red Size IT 44 / XS—
$66.61
$23.31More Images











Men's Lens Down Jacket Red Size IT 44 / XS
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |






















