
Men's Embroidered Logo Shorts White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 361646 |
Original: $239.80
-65%$239.80
$83.93More Images







Men's Embroidered Logo Shorts White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 361646 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 361646 |




















