
Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 333303 |
Original: $159.87
-65%$159.87
$55.95More Images






Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 333303 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 333303 |




















