🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item in good condition, small stains on front. |
| SKU | 347496 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size L—
$99.92
$34.97More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item in good condition, small stains on front. |
| SKU | 347496 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item in good condition, small stains on front. |
| SKU | 347496 |
























