🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 337022 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size M—
$73.27
$25.64More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 337022 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 337022 |
























