🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Khaki Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| Comments | Light marks on the front. |
| SKU | 262886 |
$9.32
Original: $26.64
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Khaki Size XS—
$26.64
$9.32More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Khaki Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| Comments | Light marks on the front. |
| SKU | 262886 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 45.5cm |
| Comments | Light marks on the front. |
| SKU | 262886 |























