š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369191 |
$16.32
Original: $46.63
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size IT 52 / UK XLā
$46.63
$16.32More Images







Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369191 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 369191 |
























