🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Embroidered Tiger Sweatshirt Black Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 359891 |
$39.97
Men's Embroidered Tiger Sweatshirt Black Size M—
$39.97
More Images







Men's Embroidered Tiger Sweatshirt Black Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 359891 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 359891 |























