🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Equestrian Print Shirt Beige Size IT 50 / UK L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Silk |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 335585 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Men's Equestrian Print Shirt Beige Size IT 50 / UK L—
$166.53
$58.29More Images






Men's Equestrian Print Shirt Beige Size IT 50 / UK L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Silk |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 335585 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Silk |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 335585 |
























