🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Eyes Swim Shorts Blue Size W36 / IT 52
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 8cm |
| Comments | Item has shrunk slightly. |
| SKU | 351220 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Eyes Swim Shorts Blue Size W36 / IT 52—
$106.58
$37.30More Images







Men's Eyes Swim Shorts Blue Size W36 / IT 52
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 8cm |
| Comments | Item has shrunk slightly. |
| SKU | 351220 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W36 / IT 52 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 8cm |
| Comments | Item has shrunk slightly. |
| SKU | 351220 |
























