🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Ff Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 365846 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Ff Logo Print T-Shirt Black Size XS—
$133.22
$46.63More Images







Men's Ff Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 365846 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 365846 |
























