🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Ff Logo Strip Hoodie Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363522 |
$69.94
Original: $199.83
-65%Men's Ff Logo Strip Hoodie Black Size IT 48 / UK M—
$199.83
$69.94More Images






Men's Ff Logo Strip Hoodie Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363522 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363522 |
























