🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Ff Monogram Stripe Hoodie Navy Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357003 |
$109.57
Original: $313.07
-65%Men's Ff Monogram Stripe Hoodie Navy Size IT 48 / UK M—
$313.07
$109.57More Images







Men's Ff Monogram Stripe Hoodie Navy Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357003 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| SKU | 357003 |
























