đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Ff Zucca Casual Shorts Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 35cm |
| SKU | 369182 |
$79.27
Original: $226.48
-65%Men's Ff Zucca Casual Shorts Black Size IT 48 / UK 32—
$226.48
$79.27More Images













Men's Ff Zucca Casual Shorts Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 35cm |
| SKU | 369182 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 35cm |
| SKU | 369182 |
























