đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Imprimé Messenger Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 364420 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Gg Imprimé Messenger Bag Navy—
$326.39
$114.24More Images







Men's Gg Imprimé Messenger Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 364420 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 364420 |
























