🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Marmont 90Cm Belt Black Size Waist 34"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | Light tarnishing to the buckle. 90cm Fits 34"/36" |
| SKU | 366653 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Men's Gg Marmont 90Cm Belt Black Size Waist 34"—
$139.88
$48.96More Images







Men's Gg Marmont 90Cm Belt Black Size Waist 34"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | Light tarnishing to the buckle. 90cm Fits 34"/36" |
| SKU | 366653 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | Light tarnishing to the buckle. 90cm Fits 34"/36" |
| SKU | 366653 |
























