🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to piping, please see images. |
| SKU | 353488 |
$44.30
Original: $126.56
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige—
$126.56
$44.30More Images








Men's Gg Supreme Messenger Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to piping, please see images. |
| SKU | 353488 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Wear to piping, please see images. |
| SKU | 353488 |
























