🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 350760 |
$419.65
Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$419.65
More Images






Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 350760 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 350760 |
























